VamosiArt Gallery

Profesionálne obrazy plné fantázie, krásy
harmónie, lásky, šarmu, pokoja, empatie, optimizmu.

Galéria VamosiArt

Telefón: +421 903030375 (Peter Vámosi)
E-mail: vamosiart.gallery@gmail.com
Vážení návštevníci,
vitajte na domovskej stránke Galérie VamosiArt - spoločnej galérie priateľov – umelcov zo Slovenska a Maďarska, ktorých pri predaji diel zastupuje Peter Vámosi.

V ponuke diel na predaj nájdete maľby, plastiky, sochy, grafiky a umelecké fotografie od týchto prestížnych výtvarných umelcov:

z Maďarska:  Barakonyi Zsombor, Cene gál István,, Duhaj Péter, Endrey-Nagy Attila, Fürst József, Hatvany Viktória, Kujbus János, Malasits Zsolt, Szakács Éva, Székelyhidi Zsolt, Tóth Ernő, Tó
th Kristof

zo Slovenska: Dubay Orest, Dubayová Ruth, Habánová Silvia, Janeková Kristína, Kellenberger Martin, Kopnický Marek, Kučera Martin, Mlynárčik Emil, Račko Martin, Štrbová Jarošová Iva, Vámosi Peter. 


Ponuka autorov a diel sa priebežne rozširuje, nové pribúdajú každý týždeň.

Všetky ponúkané diela sú originály a ku každému Vám priložíme umelcom aj galériou podpísaný Certifikát originality s vyobrazením a popisom diela.


Ceny zahŕňajú dopravu do všetkých krajín sveta s poistením a sledovaním zásielky.

Predaj je bez akejkoľvek prirážky realizovaný cez platobnú bránu paypal, ktorá chráni priame transakcie medzi galériou a kupujúcim.
Samozrejme platiť môžete aj kreditnou kartou. 

Vrátenie tovaru:
Chceme, aby ste mali kúpené dielo radi, preto ak nie ste s nákupom úplne spokojní, môžete ho vrátiť do 14 dní a platbu Vám okamžite vrátime.Ak ste nenašli pre Vás vhodné dielo, vráťte sa o pár dní, pretože niekoľkokrát za týždeň dopĺňame nové diela a pribudnú aj noví autori.


Naše extra služby:
1. V prípade, ak požiadate o zľavu, pokúsime sa Vám ju u autora vybaviť obratom.
2. Dielo môžete do 3 rokov vymeniť za iné dielo toho istého autora podľa Vášho vlastného výberu a to v rovnakej alebo vyššej cene a rozdiel doplatíte.
3. Ak sa Vám páči tvorba niektorého z autorov, ale nenašli ste medzi ponúkanými obrazmi ten svoj, ponúkneme Vám ďalšie, alebo si môžete objednať originálny obraz maľovaný „na mieru“ podľa Vašich predstáv.Neváhajte zavolať alebo napísať.Peter Vámosi, prevádzkovateľ galérie VamosiArt
A beautiful image
A beautiful image
A beautiful image

©2022 Peter Vamosi - VamosiArt | Sitemap |
Powered by Artmajeur