VamosiArt Gallery

Profesionální malby plné fantazie, harmonie, lásky, krásy, šarmu, klidu, empatie a optimismu od přidružených umělců.

Galerie VamosiArt

Mobil: +421 903030375
E-mail: vamosiart.gallery@gmail.com
Vážení návštěvníci, vítejte na domovské stránce Galerie VamosiArt. Naše společná galerie přátel - umělců ze Slovenska a Maďarska - se nachází ve městě Komárno na Slovensku a řídí ji Peter Vámosi.

Zastupujeme tyto prestižní profesionální výtvarní umělce:


z Maďarska: Barakonyi Zsombor, Cene gál István, Duhaj Péter, Fürst József, Hatvany Viktória, Kujbus János, Malasits Zsolt, Szakács Éva, Székelyhidi Zsolt, Tóth Ernő, Tóth Krstóf  

ze Slovenska: Dubay Orest, Dubayová Ruth, Habánová Silvia, Janeková Kristína, Kellenberger Martin, Kopnický Marek, Kučera Martin, Mlynárčik Emil, Račko Martin,  Štrbová Jarošová Iva, Vámosi Peter.

Všechny nabízené díla jsou originály a ke každému Vám přibalíme umělcem i galerií podepsaný Certifikát originality s vyobrazením a popisem díla.

Ceny zahrnují dopravu do všech zemí světa s pojištěním a sledováním zásilky.


Prodej je bez jakékoliv přirážky realizován přes portál nadnárodní galerie www.artmajeur.com, kam budete přesměrováni v případě kliknutí na tlačítko prodeje. Tam si pak můžete vybrat buď 100% bezpečnou platbu s certifikátem SSL / PAYPAL, která chrání přímé transakce mezi galerií a kupujícím, nebo platbu na účet. Samozřejmě platit můžete i kreditní kartou.

Vrácení zboží:
Chceme, abyste měli koupeno dílo rádi, proto pokud nejste s nákupem zcela spokojeni, můžete jej vrátit do 14 dní a platbu Vám okamžitě vrátíme.


Pokud jste nenašli pro Vás vhodné dílo, vraťte se o pár dní, protože několikrát za týden přidáváme nové díla a přibudou i noví autoři.


Naše extra služby:
1. V případě, že požádáte o slevu, pokusíme se Vám ji u autora vybavit obratem.
2. Dílo můžete do 3 let vyměnit za jiné dílo téhož autora dle Vašeho vlastního výběru a to ve stejné nebo vyšší ceně a rozdíl doplatíte.
3. Pokud se Vám líbí tvorba některého z autorů, ale nenašli jste mezi nabízenými obrazy ten svůj, nabídneme Vám další, nebo si můžete objednat originální obraz udělaný "na míru" podle Vašich představ.
Neváhejte zavolat nebo napsat. Mluvíme česky.
Telefon: +421 903030375 (Peter Vámosi)
E-mail: vamosiart.gallery@gmail.comPeter Vámosi, provozovatel galerie VamosiArt
Cene gál István (Maďarsko)
Duhaj Péter (Maďarsko)
Kujbus János (Maďarsko)
Hatvany Viktória (Maďarsko)
Malasits Zsolt (Maďarsko)
Szakács Éva (Maďarsko)
Tóth Ernő  (Maďarsko)
Fürst József  (Maďarsko)
Székelyhidi Zsolt  (Maďarsko)
Vámosi Peter (Slovensko)
Mlynárčik Emil (Slovensko)
Račko Martin (Slovensko)
Dubay Orest (slovensko)

©2021 Peter Vamosi - VamosiArt | Sitemap |
Powered by Artmajeur